Antalya Klima Tamir Bakım Onarım 2. El Kiralık Sıfır Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Çelik Klima - 0507 213 54 86

Çelik Klima
Tamir & Bakım & Onarım & Teknik Servis
Sıfır ve 2.El Klima Alım Satım & Yedek Parça
Tamir & Bakım
& Onarım
& Teknik Servis
Sıfır ve 2.El Klima
Alım Satım
& Yedek Parça
İçeriğe git
KLİMA BAKIM
Kullanmakta olduğunuz cihazınıza servisimiz tarafından yapılacak periyodik klima bakım gelecekte yaşayabileceğiniz sorunları minumuma indirmektir. Klima bakımı ve fiyatlar için bizi arayın.

Daha Sağlıklı Bir Hayat için Klima Bakımı
Kullanmakta olduğunuz klimanızın periyodik klima bakım işlemini gerçekleştirdiğiniz takdirde, süreç içerisinde karşılaşma ihtimaliniz olan sağlık problemlerine önem almış olursunuz. Tam verim ve performansla çalışan klimaların mekanın havasındaki sağlığa zararlı mikroorganizmaları, pis havayı, toz parçacıklarını temizleme özelliğinden ötürü, bakımı yapılmamış klimanın çalıştığı mekanlar sağlık problemi oluşma açısından daha riskli alanlardır.
klimat tamir bakım onarım
KLİMA MONTAJI
Klima kullanım alışkanlığı özellikle bulunduğumuz bölgede yaygın durumdadır. Pazardaki ürün/fiyat çeşitliliği ve marka bolluğu karşısında tüketiciler karar verme süresince oldukça zorlanmaktadır. Klima montaj fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayın. 

Türkiye’nin iklim koşullarına ve iklimlendirilmek istenen mekâna uygun cihazın seçilmemiş olması ve bunun akabinde de doğru  klima montaj hizmetinin alınamamış olması gibi nedenlerle tüketici zor duruma düşmekte ve memnuniyet seviyesi çok alt seviyede kalmaktadır. Klima Montajının belirlenmesinde birçok önemli etken rol oynamaktadır. Yanlış bir şekilde klima montaj işleminin gerçekleşmesi verimliliği düşürmektedir.

Klima montajı konusunda eğitimli profesyonel teknik servis ekibimiz tarafından yapılırken öncelikle ev veya iş yerinize uygun yer belirlenmekte ve klima montaj işlemi garantili bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Ekonomik klima montaj servis fiyatları ile 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.
klima yedek parça
"Enerji tasarrufu için, klimanızı doğru seçin ve bakımlarını zamanında yaptırın."
KLİMA TEKNİK SERVİS
Klimaların kompresör cihazı içinde bulunan gaz tankına gaz bittikten sonra ilave gaz dolumu yapılmazsa klimanız soğutma işlemini yapamaz. Klimanızın artık az soğutmaya veya hiç soğutmamaya başlamasının en büyük sebebi gazının tükenmesi veya azalmasıdır. Firmamız klimalarınızın gaz dolum hizmetini klimanızın bulunduğu ev veya işyerinizde 24 saat karşılamaktadır.

Klimanızda meydana gelen her hangi bir sorunu servis göndermek sureti ile yerinde müdahaleler ile çözmektedir. Ancak gerekli görüldüğü durumlarda teknik servis birimimize alarak arızayı giderip tekrar montaj yapmaktayız. Uzman kadromuz ve teknik ekip servisiyle tam donanımlı olarak hizmet veriyoruz. Klimalarınızda oluşabilecek tüm arızalara en kısa zamanda müdahale edebilecek şekilde yerinde servis olanağı sağlamaktadır.

Klimanızın markası ne olursa olsun Antalya ve çevresi 24 saat hizmette olan teknik servis ekibimize ulaşabilir montaj bakım keşif tamir onarım gaz dolumu vs her türlü ihtiyaçlarınızda profesyonel servis hizmeti alabilirsiniz.
klimalar
İKİNCİ EL KLİMA
Elinizdeki klimayı satmak veya ikinci el klima mı almak istiyorsunuz ? Satmak istediğiniz klimaları özelliklerine göre değerlendirip, adresinizden teslim alıyoruz ve bedelini nakit olarak ödüyoruz. 

İkinci el klimaların montaj dahil adresinize teslimatını yapıyoruz. Teklif almak veya elimizdeki ikinci el ürünlerle ilgili bilgi için lütfen bizi arayın. 
KİRALIK KLİMA
Başta turizm sektörü olmak üzere, bir çok firma sezonluk çalışma dönemlerinde kiralık klima talep etmektedir. Otel, restaurant, toplantı salonları, çadır kampları vb. alanlarda belirli süreli kullanılmak üzere kiralık klima hizmeti vermekteyiz. Ayrıntılı bilgi için lütfen bizi arayın. 
Çelik Klima

SabahÖğlenAkşam
Design by Snga
Adres
Pınarbaşı Mahallesi
707 Sokak Ödül Sitesi 1A Bl
Konyaaltı - ANTALYA
İletişim
Tel : 0242 344 86 56
Gsm : 0507 213 54 86
Gsm : 0535 487 86 46
Adres
Pınarbaşı Mahallesi
707 Sokak Ödül Sitesi 1A Bl
Konyaaltı - ANTALYA
İletişim
Tel : 0242 344 86 56
Gsm : 0507 213 54 86
Gsm : 0535 487 86 46
İçeriğe dön